KONST / Litografier / Färglitografi 13967562
nr 1396 7562
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 233/295, modell, yttermått inklusive ram: 31x21 cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:56:14
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
7
1.200 kr